Nejvyšší soud rozhodl: Žena z Plzeňska půjde za trýznění chlapce na čtyři roky za mříže
Žena z Plzeňska půjde za týrání partnerova syna na čtyři roky do vězení. Nejvyšší soud se případem zabýval podruhé, už dříve vyhověl dovolání tehdejšího nejvyššího žalobce Igora Stříže, který nesouhlasil s podmíněným trestem. Dovolání odsouzené ženy bylo jako neopodstatněné odmítnuto.


.jpeg.medium.jpg)
.jpeg.medium.jpg)

.jpg.medium.jpg)
.jpg.medium.jpg)

.jpg.medium.jpg)





.jpg.medium.jpg)
.jpg.medium.jpg)
_1.png.medium.jpg)

.png.medium.jpg)


.png.medium.jpg)
.jpg.medium.jpg)













